La Laguna wandeling met gids

San Cristóbal de La Laguna
Het bureau van Tourisme organiseert dagelijks wandelingen door het historische stadscentrum van La Laguna met gratis gids
Er zijn gidsen voor de Franstaligen, Engelstaligen en Duitstaligen, van maandag tot vrijdag om 11u30. Deze historische wandeling duurt iets langer dan één uur.
Info en reservatie wandeling La Laguna
Hier kan je deze wandeling met gids reserveren.
Extra kleding
Hou er rekening mee dat het in La Laguna heel wat frisser is dan in het zonnige zuiden, ook kan er een koude wind waaien. Voorzie daarom extra kleding.
Tijdens deze wandeling zal men een aantal typische woningen van La Laguna bezoeken. Kenmerkend is dat ze allen in het midden een patio hebben en balkons gemaakt van de Canarische pijnbomen. Doordat er constant hars uit dat hout druipt, blijft het hout zeer lang in goede staat, zelfs meerdere honderden jaren. Want vele van deze historische huizen dateren van de 16de eeuw.
Na de begeleide wandeling kan men op eigen houtje La Laguna verder verkennen. Er is onder meer de overdekte markt, waar een mooie keuze is van fruit, groenten, kruiden, vlees, vis, gevogelte, kazen en natuurlijk 2 (koffie)bars.
Probeer ook een echt Canarisch restaurant in La Laguna, dat zal zeker bevallen.

Ook interessant om weten…
Gratis bus Siam Park – uren en routes
Tajao, het verborgen vissersdorpje op Tenerife met de beste restaurants
Toeristen melden: zakkenrollers op Tenerife
Waar agrarische Canarische producten kopen?
Voetgangersbrug Padre Anchieta open na 5 jaar
Roken verboden Nationaal Park El Teide
Adeje verbiedt steps op de stoep
Nieuwe regels en toegangscontrole El Teide
Los Gigantes Tenerife
Kalender van Fiestas en Romerías 2026
Zomersolden 2026 Tenerife
Mercadona zomeropeningstijden 2026
Masca – gevangen door succes